Kanlux38795-LED-kattovalaisin LINCEA LED/15/20/24W/230V 3000/4000/6500K IK08 IP40 | Valomania
60 päivän palautusoikeus
Asiantuntijan neuvoja
KopioiKopioitu
  • Tuotteen kuvaus
    • Moderni pinta-asennettava LED-valaisin.
    • Värilämpötila on säädettävissä - 3000K / 4000K / 6500K.
    • Valaisimen teho on myös valittavissa - 15W / 20W / 24W.
    • Mekaaninen kestävyys: IK07.
    • Suojaluokka: IP40.
    • Takuu: 5 vuotta.
    Erikoistarjous koskee tätä tuotetta.
    Tämä tuote on lueteltu seuraavissa kategorioissa
    Kattovalaisimet, Kiinnitettävät kattovalaisimet, Klassiset valaisimet, Sisävalaistus, Valot
  • Parametrit
  • Ladattavat asiakirjat
  • Arviot ja arvostelut0
  • Kysymyksiä tuotteesta0
0.00
/ 0
Tuotearviot
0
Yksityiskohtainen arvio
LED-kattovalaisin LINCEA LED/15/20/24W/230V 3000/4000/6500K IK08 IP40
-8%
Varastossa 11 kpl, lisää kappaleita pyynnöstä - yleensä 7 päivän sisällä
Ilmainen toimitus
  • 60 päivän palautusoikeus
  • 60 kuukautta takuu
Tuotekoodi: KX2590
-8%