Rabalux 8154 - LED-ulkoseinävalaisin FOLLINA LED/11W/230V IP65 | Valomania
60 päivän palautusoikeus
Asiantuntijan neuvoja
KopioiKopioitu
  • Tuotteen kuvaus
    Ulkoseinävalaisin Follina on pitkän, elegantin muotonsa ja mustan värinsä ansiosta moderni ja samalla tyylikäs lisä verannallesi. Valaisimen yksinkertainen kulmikas muoto pehmenee hienovaraisesti kaartuvilla pinnoilla. Metallinen Follina-valaisin sisältää integroidun LED-valonlähteen, joka säteilee luonnollista valkoista valoa. Valonlähteen teho on 11 W, valovirta 530 lumenia, värilämpötila 4000 K ja käyttöikä noin 20 000 tuntia. Ulkoseinävalaisimen mitat ovat: leveys 80 mm, korkeus 260 mm, etäisyys seinästä 40 mm. Siinä on IP65-luokitus, eli se on täysin tiivistetty ja suojattu kiinteiltä aineilta ja lialta sekä matalapaineisilta vesivirroilta. Ulkoseinävalaisin Follina toimitetaan viiden vuoden takuulla.
    Erikoistarjous koskee tätä tuotetta.
    Tuotemerkki
    Rabalux
    Tämä tuote on lueteltu seuraavissa kategorioissa
  • Parametrit
  • Ladattavat asiakirjat
  • Arviot ja arvostelut4
  • Kysymyksiä tuotteesta0
5.00
/ 4
Tuotearviot
5.00
100%
asiakkaat suosittelevat
206
asiakkaat ovat jo ostaneet
4
Yksityiskohtainen arvio
Rabalux 8154 - LED-ulkoseinävalaisin FOLLINA LED/11W/230V IP65
-15%
65,89
Varastossa 13 kpl, lisää kappaleita pyynnöstä - yleensä 7 päivän sisällä
Energialuokka G
Ilmainen toimitus
  • 60 päivän palautusoikeus
  • 60 kuukautta takuu
Tuotekoodi: RL8154
-15%