Sencor - Puhallinlämmitin keraamisella lämmityselementillä 1300/2200 W / 230 V, musta + kaukosäädin
60 päivän palautusoikeus
Asiantuntijan neuvoja
KopioiKopioitu
  • Tuotteen kuvaus
    • Keraaminen pylväslämmitin jopa 24 m²/60 m³ kokoisiin tiloihin.
    • 3 tehoasetusta - puhallin / 1300W / 2200W.
    • Säädettävä lämpötila: 10-35 °C.
    • Kylmän ilman toiminto.
    • Aktiivinen sivuttaisheilahdus tasaisempaan lämmönjakoon.
    • Ajastin: 1-12 h.
    • Lämmittimen tyyppi: keraaminen / PTC.
    • Ylikuumenemissuoja, kaatumissuoja.
    • Sähköjohdon pituus: 1,4 m.
    • Toimitukseen sisältyy kaukosäädin.
    Erikoistarjous koskee tätä tuotetta.
    Tuotemerkki
    Sencor
    Tämä tuote on lueteltu seuraavissa kategorioissa
  • Parametrit
  • Ladattavat asiakirjat
  • Arviot ja arvostelut1
  • Kysymyksiä tuotteesta0
5.00
/ 1
Tuotearviot
5.00
100%
asiakkaat suosittelevat
31
asiakkaat ovat jo ostaneet
1
Yksityiskohtainen arvio
Sencor - Tuuletin keraamisella lämmityselementillä 1300/2200W/230V musta + kaukosäädin
Varastossa 9 kpl, lisää kappaleita pyynnöstä - yleensä 14 päivän sisällä
Väri
    Musta 68,90
  • Sencor - keraamisella lämmityselementillä varustettu tuuletin 2200W/230V Wi-Fi valkoinen + kaukosäädin