SKROSS PA70 - Matka-adapteri Tanskaan tyyppi K | Valomania

Ilmainen toimitus alkaen 99 €

60 päivän palautusoikeus

Asiantuntijan neuvoja

+358 (09) 42722263

12 % alennus valituista tuotteista yli 185 €:n ostoksista. Voimassa 8. 11. 2026 asti. Koodi: TA235FI

KopioiKopioitu

  • Tuotteen kuvaus

    • Maadoitettu matkasovitin, maks. 16A.
    • Euroopan asukkaille, jotka matkustavat Tanskan kuningaskuntaan ja DK-standardia käyttäviin maihin, pistokkeet tyyppiä K.
    • Schuko-maadoitus pistorasiassa - yhteensopiva laitteiden syöttöjohdoille, joissa on eurooppalainen maadoitettu tyyppi E/F -pistoke sekä maadoittamaton tyyppi C -pistoke.
    • Suojausrakenne varmistaa syöttöjohdon pistokkeen turvallisen kytkemisen / irrottamisen.
    • Pistorasian lapsisuoja.
    • 100V - 250V / maks. 16A, maks. 3680W / 230V.
    • Adapteri ei ole jännitemuunnin eikä muunna muita sähköisiä ominaisuuksia.
    Erikoistarjous koskee tätä tuotetta.

    Tuotemerkki

    SKROSS

    Tämä tuote on lueteltu seuraavissa kategorioissa

    Brändit, Harrastus, Kytkimet, pistorasiat, himmentimet ja kehykset, Matka-adapterit, Matkailu, Pistorasiat, Pistorasiat ja jakajat, SKROSS, Talo ja puutarha
  • Parametrit

  • Ladattavat asiakirjat

  • Arviot ja arvostelut1

  • Kysymyksiä tuotteesta0

  • Tiedot valmistajasta / EU-vastuuhenkilöstä

5.00

/ 1

Tuotearviot

5.00

keskimääräinen arvostelu Se lasketaan kaikista lisätyistä tähtiarvosteluista (verkkosivustolla + käännetyt muilta verkkosivustoilta). Tämä tehdään laskemalla tähtien kokonaismäärä yhteen ja jakamalla tulos arvostelujen lukumäärällä. Voit lukea lisää tuotearvostelujen keräämisestä liiketoimintaehdoistamme.

100%

asiakkaat suosittelevat

62

asiakkaat ovat jo ostaneet

1
0
0
0
0
Yksityiskohtainen arvio

Matka-adapteri Tanskaan, tyyppi K

15,90€
Tämä tuote ei ole enää saatavilla

Tuotekoodi: SL1703