Rabalux 5727 - kylpyhuoneen LED-peilivalo SILAS LED/18W/230V IP44 | Valomania
60 päivän palautusoikeus
Asiantuntijan neuvoja
KopioiKopioitu
  • Tuotteen kuvaus
    Uusi Silas-sarjan seinävalaisin kylpyhuoneeseen on käytännöllinen ja tyylikäs kaluste moderniin kylpyhuoneeseesi: malli on varustettu säädettävällä valaisinosalla, ja asennettuna pesualtaan tai peilin yläpuolelle se voi täyttää tilan valolla, joka luo puhtaan ja modernin vaikutelman. Silas-valaisin on krominvärinen ja siinä on sisäänrakennettu energiatehokas 18 W LED-valonlähde, jonka valovirta on 1700 lumenia ja käyttöikä 30 000 tuntia. Valonlähteen värilämpötila on 4000 K. Metallisesta rungosta ja muovisesta varjostimesta koostuvalla seinävalaisimella on IP44-luokitus, joka takaa suojan enintään 1 mm kokoisia vierasesineitä vastaan sekä roiskevettä vastaan kaikista suunnista. Valaisimen mitat ovat: leveys 627 mm, korkeus 80 mm, etäisyys seinästä 100 mm. Silas-kylpyhuonevalaisimelle myönnetään 5 vuoden takuu.
    Erikoistarjous koskee tätä tuotetta.
    Tuotemerkki
    Rabalux
    Tämä tuote on lueteltu seuraavissa kategorioissa
  • Parametrit
  • Ladattavat asiakirjat
  • Arviot ja arvostelut4
  • Kysymyksiä tuotteesta0
5.00
/ 4
Tuotearviot
5.00
100%