Philips - Hue ENRAVE XL himmennettävä LED-kattovalaisin LED/48W/230V musta + kaukosäädin | Valomania
60 päivän palautusoikeus
Asiantuntijan neuvoja
KopioiKopioitu
0.00
/ 0
Tuotearviot
0
Yksityiskohtainen arvio
Philips Hue - himmennettävä LED-kattovalaisin 48 W, 230 V, 2200–6500 K, Ø 551 mm, musta + kaukosäädin
Avoin laatikko, alkuperäisessä tai ei-alkuperäisessä laatikossa.
-13%
Varastossa 1 kpl - viimeiset kappaleet
Väri
    Musta306,90
  • Philips - Hue himmennettävä LED-kattovalaisin LED/48W/230V 2200–6500K Ø551 mm valkoinen + kaukosäädin
    Valkoinen341,90
Ilmainen toimitus
  • 60 päivän palautusoikeus
  • 12 kuukautta takuu
Tuotekoodi: P4667_B1
-13%