Rabalux 6329 - LED-kattovalaisin BOSWELL LED/40W/230V | Valomania
60 päivän palautusoikeus
Asiantuntijan neuvoja
KopioiKopioitu
  • Tuotteen kuvaus
    Boswellin modernin kattovalaisimen erityispiirteenä on sen yksinkertainen muotoilu ja peilattu ratkaisu: osa metallisesta ja akryylisestä valaisimesta on peitetty peilillä, kun taas loput on valkoiset. Pyöreä malli krominvalkoisella väriyhdistelmällä voidaan asentaa olohuoneeseen tai käytävään. Tämä käytännöllinen kattovalaisin sisältää integroidun 40 W LED-valonlähteen, jonka valovirta on 2500 lumenia ja värilämpötila 4000 K. Luonnollista valkoista valoa säteilevä valonlähde luo tilaan modernin ja tyylikkään vaikutelman. Boswellin halkaisija on 460 mm ja etäisyys katosta vain 50 mm. Tähän malliin myönnetään 5 vuoden takuu.